Скористайся можливостями підтримки від AGA, EPC, EASL, UEG

Дорогі колеги!

Мабуть багато хто з вас чув про нові можливості для навчання, які пропонують наші друзі з American Gastroenterological Association (AGA), European Pancreatic Club (EPC), European Association of Study of the Liver (EASL), United European Gastroenterology. Mова йде про безкоштовну участь у цьогорічних конференція в онлайн форматі.

Це унікальна можливість, адже вартість реєстрації на ці заходи досить висока. Як кажуть, "немає лиха без добра", і ми повинні максимально скористатися цими можливостями, щоб підняти свої професійні якості на новий рівень, не зважаючи на війну та супутні непереборні обставини.

Всі матеріали будуть доступні онлайн і після конференцій, отже їх можна буде переглянути у зручний час.

Просимо діяти відповідно до наступного алгоритму:

- Digestive Disease Week (DDW), бажаючі зареєструватися надсилають Oleg Shvets повідомлення у месенджер, треба включити в нього ім'я та прізвище англійською та мейл;

- European Pancreatic Club (EPC) - реєструємось самостійно на сайті epc2022.eu;

- Міжнародний конгрес EASL - бажаючі зареєструватися надсилають Oleg Shvets повідомлення у месенджер, треба включити в нього ім'я та прізвище англійською та мейл;

- United European Gastroenterology Week - необхідно написати запит на a.todorova@ueg.eu з проханням допомогти зареєструватись.