Шановні дописувачі сайту!

Анонси та інформацію про важливі події в УГА потрібно надсилати на сайт відповідно до розділів «Анонси» чи «Новини» тільки на електронну адресу ukrgastroassociation@gmail.com

При цьому анонси треба надсилати дещо заздалегідь до наміченої дати проведення заходу, а інформацію про здійснений захід — до кінця поточного дня після його завершення або до 12 години наступної доби.


Вимоги до формату надісланих матеріалів:

  1. Анонс має бути лаконічним і містити тільки стислу інформацію про назву, дату, місце та час проведення запланованого заходу.
  2. Постер для анонсу може бути як альбоної так і портретної орієнтації із еквівалентом співвідношення сторін А4 аркушу, у форматах jpg, jpeg, png. На сайті на головній сторінці є блок для розміщення банерів. Це гарний спосіб додатково приветнути увагу до анонсу події. Тож постер повинен мати версію для розміщення в якості банеру на головній сторінці! Розмір банеру 1200x500px, або еквівалент співвідношення торін.
  3. Інформація про проведений захід має бути більш розширеною, але не перевищувати обсяг однієї сторінки А4 друкованого тексту, кегль 14. У заголовку до неї повинно бути не більше 30 символів.
  4. Фото в новини повинні бути альбомної орієнтації без будь-яких логотипів та позначок, відібрані, мати ширину не менше 800px, 1-12 одиниць, у форматах jpg, jpeg, png (портретного формату не приймаються) . Якщо фото більше одного, то, за потреби, вкажіть потрібне фото для прев'ю.
  5. Текст повинен бути наданий у вигляді документу MS WORD або Google DOCS. В текстах не повинно бути ніяких фото, такі не будуть братись до уваги!
  6. Також до новин та анонсів можна прикріпити додаткові иатеріали у вигляді файлів. Файли приймаюсться в форматі pdf, doc, docx.
  7. Відео приймається виключно у вигляді посилань на Youtube. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Short-Youtube будуть розміщені виключно у вигляді гіперсилок по причині того, що youtube-api не надає поки що можливості встроювати такі на сайт.
  8. Прізвище та ініціали автора інформаційного матеріалу і контактний телефон — обов’язково вказувати.