United European Gastroenterology

ДОРОГІ ДРУЗІ!

? Вже майже два місяці Україна боронить свою свободу і незалежність проти кривавого агресора росії та її поплічника білорусі. Ми дякуємо всім воїнам і кожному українцю, хто взяв в руки зброю, ризикує власним життям задля нашого майбутнього.

У цій варварській війні, розв'язаній від ненависті до нашого вільного народу, перемога буде за нами і ми віримо в її наближення з кожним днем.

І у військових, і у гуманітарних питаннях весь цивілізований світ проявляє нечувану готовність допомогти Україні в боротьбі зі злом.

United European Gastroenterology (UEG) у ході діалогу з керівництвом УГА прийняла низку важливих рішень щодо допомоги колегам, які залишаються і працюють в Україні або були змушені поїхати за кордон.

За цим посиланням можна ознайомитися з можливостями, які пропонує Європейська гастроентерологічна родина у скрутний час для українських колег: https://ueg.eu/p/239.

Наприклад, у цьому році для українців безкоштовною буде віртуальна участь в Європейському гастроентерологічному тижні та у сателітних з ним освітніх курсах. П'ятдесят українців, які зможуть поїхати до Відня, зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі 1000 Євро.

Просимо всіх колег скористатися можливістю взяти участь у найбільш масштабному заході в Європейській гастроентерології. Всім бажаючим необхідно звернутись до Ани Тодорової через електронну пошту: a.todorova@ueg.eu.

Також багато можливостей пропонується для колег, які мають бажання і умови для наукової роботи (стажування, аспірантура тощо) в країнах Європи.

Під час останньої наради з керівництвом UEG ми також обговорювали можливості тимчасового працевлаштування для українських гастроентерологів, які були змушені виїхати з України у країни Європи. Просимо всіх, хто потребує допомоги щоб скористатись такою можливістю звертатись до Президента УГА Игорь Скрыпник або до голови Комітету з міжнародних зв'язків УГА Oleg Shvets.

Дуже просимо максимально поширити цей пост.

Слава Україні! Віримо у нашу Пе? ремогу!

#StandWithUkraine