Ukrainian
Gastroenterological
Association

Home Leadership Leaders Committees News Articles Videos Contacts Education Magazines Region departments Organisation info: Clinical protocols and guides

Міжнародні школи та конференції для молодих вчених на 2020 рік

Liver Cancer Summit 2020 – 06.08.02.2020 (Чехія, Прага)

Організатор - EASL - The Home of Hepatology

Самміт з питань раку печінки 2020 присвячений новітнім розробкам щодо  гепатоцелюлярної карциноми (ГЦК) та холангіокарциноми (ХК). Цього року вперше самміт матиме нову назву «Самміт щодо раку печінки» замість «Самміту з раку печінки», що відображає прогрес доклінічних та клінічних даних та швидко мінливого лікування ГЦК .

UEG Young Investigators Meeting 2020 – 24-26.04.2020 (Австрія, Відень)

Організатор - UEG

Це курс спеціалізації у галузях досліджень, статистиці та написанні наукових робіт. Лекції та дискусії поєднуються з інтерактивними навчальними заняттями. Особисті усні презентації учасників забезпечують ідеальне середовище для обміну ідеями та особистим досвідом.

UEG Summer School 2020 – 05-07.06.2020 (Чехія, Прага, Hotel International Prague)

Організатор - UEG

Це інтенсивний, клінічно орієнтований курс для гастроентерологів усієї Європи. Курс поєднує в собі сучасні лекції з відпрацюванням практичних навичок. Практичне навчання в невеликих групах, зустрічі викладачів та слухачів  вечорами для спілкування та обміну знаннями та ідеями.

UEG Basic Science Course 2020 - Gut microbiota 10-12.06.2020 (Рим, Італія)

Організатор – UEG

Це курс для докторів філософії (к.мед.н.) та науково-орієнтованих докторів наук у галузі гастроентерології з усієї Європи молодого віку, який поєднує в собі сучасні лекції з практичним навчанням у лабораторії. Цей курс орієнтований на вивчення вагомості мікробіоти кишечника для здоров‘я людини та її ролі у розвитку різних хвороб, методів аналізу та доступних терапевтичних шляхів корекції її порушень.

За детальною інформацію звертатися до голови ради молодих вчених УГА.
Нікіфорова Яна Василівна, e-mail: dr.jana@email.ua