Українська Гастроентерологічна Асоціація

Головна Керівництво Правління Комітети Новини Статті Відео Контакти Освіта Журнали Регіональні відділення Організаційна інформація Клінічні протоколи та настанови

*Шановні колеги, дорогі друзі!*

Пропонуємо ознайомитись із науковими заходами, які мають Вас неодмінно зацікавити. [image: книги]

*НАУКОВИЙ ЖУРНАЛ «МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ»*

Журнал зареєстрований у міжнародних каталогах наукових видань та наукометричних базах даних: НБУ ім. В.І. Вернадського, OAJI, GoogleScholar, CiteFactor, Research Bible, Index Copernicus. Кожна наукова стаття отримає DOI.

Графік виходу журналу: щомісяця. Авторські матеріали можна надсилати щодня.

Детальніше

*НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ КОНФЕРЕНЦІЇ*

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти, докторанти, здобувачі, молоді фахівці, викладачі, науковці та інші зацікавлені особи.

  • Тематика заходів охоплює всі галузі науки.
  • Конференції проходять дистанційно в різних містах України.
  • Кожен учасник безкоштовно отримає іменний сертифікат затвердженої форми.

Обрати конференцію

*ЗАРУБІЖНА ПУБЛІКАЦІЯ*

Редакція продовжує продуктивно співпрацювати із європейським видавництвом "Publishing House "Baltija Publishing" (м. Рига, Латвія). Відтепер Ви можете опублікувати свої наукові статті не тільки в науковому журналі «Baltic Journal of Economic Studies» (BJES) чи в закордонній колективній монографії, але й надрукувати матеріали доповідей у закордонній конференції. [image: Журнал BJES]

*СПЕЦВИПУСК НАУКОВОГО ЖУРНАЛУ «МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ»*

Якщо Ви проводите науковий захід, але не маєте можливості організувати друковане видання, то редакція журналу «Молодий вчений» допоможе видати матеріали Вашого заходу у вигляді спецвипуску журналу.

Вам не потрібно займатися версткою матеріалів, оформленням обкладинки, розсилкою обов'язкових примірників, взаємодією з наукометричними базами і т.д. Ми зробимо це за Вас!

Детальніше

З повагою,
Нікіфорова Я.В!