Українська Гастроентерологічна Асоціація

Головна Керівництво Правління Комітети Новини Статті Відео Контакти Освіта Журнали Регіональні відділення Організаційна інформація Клінічні протоколи та настанови

Міжнародні школи та конференції для молодих вчених на 2020 рік

Liver Cancer Summit 2020 – 06.08.02.2020 (Чехія, Прага)

Організатор - EASL - The Home of Hepatology

Самміт з питань раку печінки 2020 присвячений новітнім розробкам щодо  гепатоцелюлярної карциноми (ГЦК) та холангіокарциноми (ХК). Цього року вперше самміт матиме нову назву «Самміт щодо раку печінки» замість «Самміту з раку печінки», що відображає прогрес доклінічних та клінічних даних та швидко мінливого лікування ГЦК .

UEG Young Investigators Meeting 2020 – 24-26.04.2020 (Австрія, Відень)

Організатор - UEG

Це курс спеціалізації у галузях досліджень, статистиці та написанні наукових робіт. Лекції та дискусії поєднуються з інтерактивними навчальними заняттями. Особисті усні презентації учасників забезпечують ідеальне середовище для обміну ідеями та особистим досвідом.

UEG Summer School 2020 – 05-07.06.2020 (Чехія, Прага, Hotel International Prague)

Організатор - UEG

Це інтенсивний, клінічно орієнтований курс для гастроентерологів усієї Європи. Курс поєднує в собі сучасні лекції з відпрацюванням практичних навичок. Практичне навчання в невеликих групах, зустрічі викладачів та слухачів  вечорами для спілкування та обміну знаннями та ідеями.

UEG Basic Science Course 2020 - Gut microbiota 10-12.06.2020 (Рим, Італія)

Організатор – UEG

Це курс для докторів філософії (к.мед.н.) та науково-орієнтованих докторів наук у галузі гастроентерології з усієї Європи молодого віку, який поєднує в собі сучасні лекції з практичним навчанням у лабораторії. Цей курс орієнтований на вивчення вагомості мікробіоти кишечника для здоров‘я людини та її ролі у розвитку різних хвороб, методів аналізу та доступних терапевтичних шляхів корекції її порушень.

За детальною інформацію звертатися до голови ради молодих вчених УГА.
Нікіфорова Яна Василівна, e-mail: dr.jana@email.ua