Українська Гастроентерологічна Асоціація

Головна Керівництво Правління Комітети Новини Статті Відео Контакти Освіта Журнали Регіональні відділення Організаційна інформація Клінічні протоколи та настанови

Гранти та пропозиції для молодих спеціалістів в галузі гастроентерології від Європейської асоціації гастроентерологів (UEG) на 2019-2020р.

1. Дослідницька стипендія

Європейська асоціація гастроентерологів  проводить конкурс для дослідників, за результатами якого в 2020 році науковець отримає  50 000 євро для роботи впродовж 12 місяців, під керівництвом відомого європейського дослідника в одному із наукових центрів.

Стипендія призначена для молодих дослідників, які хочуть зробити наступний крок у своїй науковій кар’єрі, але не взмозі розвивати свої ідеї там, де вони працюють. Основна мета цього конкурсу - підтримка розробки базового або клінічного дослідницького проекту та надання шансу вдосконалити свої наукові навички.

Подача заявки до 27 листопада 2019 року.

2. Наукова премія

Європейська асоціація гастроентерологів  присуджує 100 000 євро щороку за досконалість у галузі фундаментальних наук, поступальних чи клінічних досліджень.

Мета ініціативи - підтримка науково-дослідного проекту від початку до успішного завершення. Премія призначена для відомих дослідників у розпал їхньої кар'єри, наука якої мала чи матиме вирішальне значення для здоров’я травлення.

Заявка на наукову премію 2020 відкриється в жовтні 2019 року.

3. Стажування з гастроентерології

30 молодих гастроентерологів отримають можливість  провести два тижні у відомому європейському навчальному центрі у 2020/21рр. 

Кожен стипендіат отримує 1250 євро, для покриття витрат на проїзд та проживання.

Завдяки цій програмі Європейська асоціація гастроентерологів  посилює взаємодію між молодими клініцистами та престижними європейськими навчальними центрами, а також створює нові можливості для клінічної та наукової співпраці.

Подача заявки до 27 листопада 2019 року.

4. Літня школа гастроентерологів 4-7 червня 2020 року

Прага, Чехія

Європейська асоціація гастроентерологів  пропонує інтенсивний, клінічно орієнтований курс, який призначений для молодих гастроентерологів по всій Європі, що поєднує в собі сучасні лекції з навчанням практичним навичкам.

Кожного ранку представлятимуться випадки для обговорення разом із пов’язаними лекціями. День буде присвячений практичному навчанню в малих групах, а викладачі та абітурієнти матимуть змогу вечорами зустрічатися, спілкуватися та ділитися ідеями. Курс сприяє розширенню професійної мережі завдяки тісній академічній та соціальній взаємодії з високо-кваліфікованими викладачами та колегами з різних галузей.

Дані про програму будуть доступні незабаром.

Щорічні гранти

Щорічна премія «Rising Stars Award» - на 2019-2020р.

Щороку Комітет національних товариств та Науковий комітет UEG спільно вибирають 6-8 нових вчених – гастроентерологів для номінації "Зірка піднесення"(«Rising Stars Award»)

Основні вимоги:

  1. Обов’язковою вимогою до поданння кандидатури є письмова підтримка керівництвом УГА (характеристика від УГА та рекоменд.лист), а кандидат обов’язково має бути членом УГА;
  2. Молоді вчені (клініцисти) на будь-якому рівні спеціалізації (проходять аспірантуру/клінічну ординатуру або мають спеціалізацію по гастроентерології не більше 3х років, але не мають звання доцента/ професора;
  3. Вік до 40 років або молодше (на момент подачі заявки);
  4. Країна проживання - Європа і / або країна, що межує з Середземним морем;
  5. Вільно володіє англійською мовою (сертифікат - рівень В2);
  6. Кандидат повинен мати не менше 3х публікацій у англомовних журналах (наприклад, Journal of Hepatology, Gut, Hepatology, Gastroenterology, тощо) моно осібно (1-2) або як перший автор (3);
  7. Кандидата на премію УГА може подавати не більше, ніж 3 рази; 

 

Детальніша інформація участі у 2020 році на сайті.
Усі форми та шаблони документів див. на сайті (
www.ueg.eu) або:

Отримання грантів для молодих вчених на 2019-2020рр.

Тревел – гранти:

Щорічно UEG нагороджує 30 молодих вчених міжнародною стипендією (гастроентерологів віком до 40 років - (дата народження від 19.10.1979р. та пізніше). Нагороджені отримують безкоштовну реєстрацію на тиждень UEG (включаючи програму післядипломної освіти) та 1000 євро для покриття витрат на проїзд, пов'язаних із тижнем UEG.

Онлайн-навчання для молодих вчених

Інформація на сайті - https://www.ueg.eu/education/latest-news/

За більш детальною інформацією звертатися до відповідальних членів ради молодих вчених УГА (Young Talent Group – UGA)

Відповідальні за інформацію про гранти, конкурси та конференції UEG, WGO, ESGE, EAES, EASL, EHMSG: Нікіфорова Я.В., Лапшина К.А., Родіонова Т.О.

Відповідальні за інформацію про гранти, конкурси та конференції ECCO, EAGEN, EDS, EFISDS, EPS, ESCP, ESDO: Дорофєєва Г.А., Диня Ю.З., Журавльова А.К.

Відповідальні за інформацію про міжнародні конференції, вебінари, гранти ESGAR, ESNM, ESP, ESPCG, ESPGHAN, ESPEN: Шеховцова Ю.О., Яковенко Н.О., Лук'яненко О.Ю.