Українська Гастроентерологічна Асоціація

Головна Керівництво Правління Комітети Новини Статті Відео Контакти Освіта Журнали Регіональні відділення Організаційна інформація Клінічні протоколи та настанови

Можливості для молодих гастроентерологів від UEG на 2019-2020рр., які є дійсними членами УГА:

Топ найкращих абстрактів від UEG

Щороку UEG визначає переможців 5 найкращих тез, поданих на тиждень UEG та заохочує молодь до участі у гастротижнях, нагороджуючи кожного з переможців призами у розмірі 10 000 євро.

Основні вимоги:

 • Вік молодого вченого - до 35 років;
 • Відсутність звання доцент, професор на момент подання абстракту;
 • Надіслані тези (абстрактні доповіді) раніше не були представлені на міжнародних конференціях, тощо;
 • Премія присуджуються першому автору, який повинен при позитивному рішенні комісії UEG, надати повну версію статті/абстракту для публікації у журналі UEG;
 • Номінанти повинні надати інформацію щодо того, як призові гроші будуть витрачені на майбутні дослідження.

Детальніше

Щорічна премія «Rising Stars Award» - на 2019-2020р.

Щороку Комітет національних товариств та Науковий комітет UEG спільно вибирають 6-8 нових вчених – гастроентерологів для номінації "Зірка піднесення"(«Rising Stars Award»).

Основні вимоги:

 • Обов’язковою вимогою до поданння кандидатури є письмова підтримка керівництвом УГА (характеристика від УГА та рекоменд.лист), а кандидат обов’язково має бути членом УГА;
 • Молоді вчені (клініцисти) на будь-якому рівні спеціалізації (проходять аспірантуру/клінічну ординатуру або мають спеціалізацію по гастроентерології не більше 3х років, але не мають звання доцента/ професора;
 • Вік до 40 років або молодше (на момент подачі заявки);
 • Країна проживання - Європа і / або країна, що межує з Середземним морем;
 • Вільно володіє англійською мовою (сертифікат - рівень В2);
 • Кандидат повинен мати не менше 3х публікацій у журналах Скопус або PabMed (Journal of Hepatology, Gut, Hepatology, Gastroenterology, тощо) моно осібно (1-2) або як перший автор (3);
 • Кандидата на премію УГА може подавати не більше, ніж 3 рази;

Детальніша інформація участі у 2020 році на сайті для: усі форми та шаблони документів див. на сайті - по адресу:

Посилання

Отримання грантів для молодих вчених на 2019-2020рр.

 • Тревел – гранти:

 

Щорічно UEG нагороджує 30 молодих вчених міжнародною стипендією (гастроентерологів віком до 40 років - (дата народження від 19.10.1979р. та пізніше). Нагороджені отримують безкоштовну реєстрацію на тиждень UEG (включаючи програму післядипломної освіти) та 1000 євро для покриття витрат на проїзд, пов'язаних із тижнем UEG.

Заявка на тревел –гранти буде відкрита з 21.01.2019р. до 15.04.2019р.

Детальніша інформація на сайті:

https://www.ueg.eu/awards-grants/ueg-week-awards/international-scholarships

 • Гранти на навчання для клініцистів та для науковців:

Щорічно UEG нагороджує 30 молодих вчених міжнародною стипендією (гастроентерологів віком від 40 років).

Кожен нагороджений отримує грант 1250  для покриття витрат на проїзд до клінік, навчання та проживання.

Заявка на подання буде відкритою з 31 січня 2019р.

Подання заявки на участь у «Програмі стипендій для клініцистів»

Відібраних стипендіатів запрошують:

-    відвідати центр протягом двох тижнів з можливою пролонгацією;

-    отримати грант 1,250 €, який буде переведений на банківський рахунок молодого вченого у перший день прибуття до центру навчання;

-    отримати безкоштовну реєстрацію на наступний тиждень UEG (після успішного завершення навчання та подання повного звіту).

Зверніть увагу!

-    учасники не застраховані UEG щодо медичних витрат, які можуть бути необхідними під час поїздок до центру та місця проживання або під час їх перебування у центрі;

-    розміщення, віза, поїздка, відпустка та інші види страхування знаходиться в межах відповідальності стипендіатів;

-    UEG не несе відповідальності за дії, здоров'я або безпеку стипендіатів;

-    UEG не покриває жодних витрат на проживання та витрат на проїзд.

Критерії відбору стипендіатів –лікарів:

Кандидати на стипендію повинні обов'язково:

 • -    бути клініцистами (гастроентерологом, гепатологом, хірургом або ендоскопістом)
 • -    вік – до 40 років (дата народження - з 1 липня 1979 року або пізніше; + два роки, якщо була декретна відпустка)
 • -    вільно володіти англійською мовою (рівень В2)
 • -    проживати в Європі або Середземномор'ї (країни, що межують з Середземне море)
 • -    завершити щонайменше 1 рік клінічної підготовки (не менше 1 року клінічного стажу).

З одного клінічного відділу приймаються заявки лише від 5 клініцистів – кандидатів. Увага! Заявки, які не відповідають критеріям подачі або надіслані після зазначеного терміну розглядатися не будуть!

Критерії подачі заявки:

 • -    кандидати повинні представити заявку, яка включає особисті контактні дані та назву бажаного хост-центру (найголовніші пріоритети зі списку, наданого UEG)
 • -    якщо кандидату необхідно підвищення вікового ліміту, необхідно надати підтвердження обов'язків по догляду за дитиною (тільки для основних опікунів - прохання заявити це в електронній формі, яка наводиться на сайті)
 • -    список наукових праць (CV), у тому числі п'ять міжнародних публікацій та підтвердження знань англійської мови (сертифікат – В2);
 • -    мотиваційний лист, що включає зазначення область інтересу та очікуваних результатів (який конкретний досвід заявник бажає отримати і як це сприятиме кар'єрному розвитку, як буде використовуватися отримана інформація та знання в своєму інституті, які перешкоди роблять кандидат стикається з ними кар'єра / поточне робоче місце;
 • -    рекомендаційний лист, обов’язково підписаний керівником відділу, повинен включати повну контактну інформацію про особу, яка надає рекомендації щодо кандидатури стипендіата; підтвердження того, що кандидат навчається або має сертифікат лікаря-гастроентеролога, гепатолога або хірурга шкт; подробиці про кандидатів на стипендію (досвід роботи) та підтвердження того, що кандидат буде мати дозвіл на навчання та відпустку.

Важливо! CV, рекомендаційний лист та мотиваційний лист повинні містити вищезгадані деталі. Три документи разом не повинні перевищувати 3 сторінки; інакше заявку буде відхилено відразу!

Заявки, що відповідатимуть критеріям, надсилаються в хост-центри.

Відбір кандидатів.

Кожен кандидат буде розглянутий групою молодих талантів (Young Talent Group) та Національним комітетом товариств (National Societies Committee).

Рецензенти оцінять наступні критерії:

 • - Мотиваційний лист;
 • - Як отримана інформація та знання будуть використовуватися в своєму інституті;
 • - Обсяг і рівень освіти кандидата на навчання.

Переваги мають лише найбільш підходящі кандидати, однак при здійсненні остаточного відбору буде враховуватися гендерний баланс і регіональний баланс. Особливу підтримку матимуть кандидати із країн з низькими доходами (з показником розвитку нижче 0,81). Пріорітет надаватиметься кандидатам, які не отримували стипендії.

Звітність про навчання:

Стипендіати повинні будуть подати наступні звітні документи протягом двох місяців після їх візиту:

 • -  Письмовий звіт (½ сторінки А4)
 • - Заповнена форма зворотнього зв'язку.

Коли ці документи будуть повністю подані, кандидати отримають безкоштовну реєстрацію на наступний тиждень UEG. Очікується, що вони візьмуть участь у спеціальному засіданні в Lounge Young GI на тижні UEG та виступатимуть із відгуками про їхнє враженя від отриманих знань.

Крім того, стипендіатам рекомендовано написати доповіді для UEG Journal News та публікацій для UEG на сторінці Facebook на сайті UEG, надсилати абстракти на тиждень UEG для заявки у UEG Classroom Courses.

Поради щодо вибору хост-центру:

 1. Перед застосуванням чітко прочитайте критерії відбору (стор.1) та переконайтеся, що ви маєте право на програму взагалі.
 2. Переконайтеся, що Ви зазначили всі центри, які вас цікавлять, щоб дізнатись більше про те, що вони можуть запропонувати. Бо ідеальний центр для вас може бути у місті, яке Ви б не розглянули в першу чергу.
 3. Враховуйте, що в менших центрах керівники можуть приділити Вам більше уваги та контролю.
 4. Враховуйте, що в деяких центрах/країнах вам буде дозволено проведення маніпуляцій та тренувань щодо виконання обстеження хворих, а в деяких – тільки спостерігати за його проведенням. PDF-файли для кожного центру містять додаткову інформацію про це.
 5. Якщо Ви не хочете, щоб ваша заявка була відхилена тільки через формальності!
 • - Переконайтеся, що ваш CV, рекомендаційний лист і мотиваційний лист разом не перевищують 3 сторінки, інакше вашу заявку буде відхилено
 • - Виберіть 3 центри, які б добре підходили для вас та проаналізйте, чи можуть вони запропонувати те, що Вам потрібно та чи Ви відповідаєте їх вимогам?
 • Переконайтеся, що документи, які ви завантажуєте, є повними та відповідають формальним вимогам (ліміт сторінки!).
 • Ваш CV має включати в себе список не більше п'яти відповідних вагомих публікацій, вказувати Ваші мовні навички та не перевищвати за об'ємом інформації  1 сторінки. CV буде оцінюватися з 0-3 балів.
 • Ваш мотиваційний лист має вказувати Вашу сферу інтересів - ваші очікування (який конкретний досвід Ви хочете отримати і як це співпадає з Вашим кар'єрним зростанням) та не перевищувати 1 сторінку.
 • Рекомендаційний лист має включати в себе повну контактну інформацію про керівника Вашого відділу і підтверджувати, що Ви навчаєтесь на гастроентеролога, гепатолога та хірурга - гастроентеролога, мати детальну інформацію про Ваш досвід роботи - підтверджувати, що вам буде дозволено залишити Ваш відділ для навчання та отримання стипендії. Рекомендаційний лист має бути підписаним Вашим керівником відділу та не перевищувати 1 сторінку.
 • Подання заявки на участь у «Програмі стипендій для науковців-дослідників»

5 відібраних стипендіатів запрошують:

 • -    відвідати центр протягом двох тижнів, пролонгація (організована з центром безпосередньо) можлива;
 • -    отримати грант 1,250 €, який буде переведений на банківський рахунок співробітника
 • у день прибуття до центру (якщо прибуття припадає вихідні дні у роботі банка –то у наступний робочий день банку);
 • -    отримати безкоштовну реєстрацію на наступний тиждень UEG (після успішного
 • завершення навчання та подання повного звіту).

Зверніть увагу!

 • -    учасники не застраховані UEG на медичні витрати або на медичну допомогу які можуть бути необхідними під час поїздок до центру та місця проживання або під час їх перебування у центрі;
 • -    розміщення, віза, поїздка, відпустка та інші види страхування знаходиться в межах відповідальності стипендіатів;
 • -    UEG не несе відповідальності за  дії, здоров'я або безпеку стипендіатів;
 • -    UEG не покриває жодної витрати на проживання та витрати на проїзд.
 • Критерії відбору стипендіатів –лікарів:

Кандидати на стипендію повинні обов'язково:

-    клінічними або науковими дослідниками в галузі гастроентерології та / або

гепатології відповідно до їх сертифікату та наукових публікацій (публікації, абстрактні презентації у міжнародних журналах)

-    максимально допустимий вік – до 40 років (дата народження - з 1 липня 1979 року

або пізніше; + два роки, якщо була декретна відпустка)

-    вільно володіти англійською мовою

-    проживати в Європі або Середземномор'ї (країни, що межують з

Середземне море)

-    мати щонайменше одну попередню публікацію в рецензованому журналі як перший автор

З одного наукового відділу приймаються заявки лише від 5 кандидатів - науковців.

Увага! Заявки, які не відповідають критеріям подачі або надіслані після зазначеного терміну розглядатися не будуть!

Критерії подачі заявки:

-    кандидати повинні представити заявку, яка включає особисті контактні дані та назву бажаного хост-центру (найголовніші пріоритети зі списку, наданого UEG)

-    якщо кандидату необхідно підвищення вікового ліміту, необхідно надати підтвердження обов'язків по догляду за дитиною (тільки для основних опікунів - прохання заявити це в електронній формі, яка наводиться на сайті)

-    список наукових праць (CV), у тому числі п'ять міжнародних публікацій у високо рецензованих видавництвах та підтвердження знань англійської мови;

-    мотиваційний лист, що включає зазначення область інтересу та очікуваних результатів (який конкретний досвід заявник бажає отримати і як це сприятиме кар'єрному розвитку, як буде використовуватися отримана інформація та знання в своєму інституті, які перешкоди роблять кандидат стикається з ними

кар'єра / поточне робоче місце;

-    рекомендаційний лист, обов’язково підписаний керівником відділу, повинен

включати повну контактну інформацію про особу, яка надає рекомендації щодо кандидатури стипендіата; підтвердження того, що кандидат навчається

або має сертифікат лікаря-гастроентеролога, гепатолога або хірурга шкт; подробиці про кандидатів на стипендію (досвід роботи) та підтвердження того, що кандидат буде мати дозвіл на навчання та відпустку

CV, рекомендаційний лист та мотиваційний лист повинні містити вищезгадані деталі. Три документи разом не повинні перевищувати три сторінки; інакше заявку буде відхилено відразу!

Переваги мають лише найбільш підходящі кандидати, однак при здійсненні остаточного відбору буде враховуватися гендерний баланс і регіональний баланс. Особливу підтримку матимуть кандидати із країн з низькими доходами (з показником розвитку нижче 0,81). Пріорітет надаватиметься кандидатам, які рідко або не ще мали стипендії.

Звітність про навчання:

Стипендіати повинні будуть подати наступні звітні документи протягом двох місяців після їх візиту:

-  Письмовий звіт (½ сторінки А4)

- Заповнена форма зворотнього зв'язку.

Коли ці документи будуть повністю подані, кандидати отримають безкоштовну реєстрацію на наступний тиждень UEG. Очікується, що вони візьмуть участь у спеціальному засіданні в Lounge Young GI на тижні UEG та виступатимуть із відгуками про їхнє враженя від отриманих знань.

Крім того, стипендіатам рекомендовано написати доповіді для UEG Journal News та публікацій для UEG на сторінці Facebook на сайті UEG, надсилати абстракти на тиждень UEG для заявки у UEG Classroom Courses.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті

https://www.ueg.eu/awards-grants/ueg-awards/visiting-fellowship-for-clinicians