Українська Гастроентерологічна Асоціація

Головна Керівництво Правління Комітети Новини Статті Відео Контакти Освіта Журнали Регіональні відділення Організаційна інформація Клінічні протоколи та настанови

Гранти, програми, стипендії для молодих вчених 2020

1. UEG Research Prize 2020

UEG присуджує грант 100 000 євро на удосконалення фундаментальних наук та клінічних досліджень у галузях гастроентерології, гепатології та суміжних дисциплін. Грант буде призначений для підтримки майбутнього науково-дослідного проекту від самого початку до його успішного завершення.

Грант виплачуються відділу переможця. 

Грант офіційно буде вручено під час відкриття UEG тижня у Амстердамі (понеділок, 12 жовтня 2020 р.)

Заявнику необхідно буде стисло представити науковий проект на UEG тижні. 

Заявника буде запрошено на президентську вечерю UEG Week 2020. 

Рішення щодо надання гранту буде оголошено та представлено у додатку UEG Week 2020 та на веб-сайті UEG після конгресу.

Критерії відбору: 

 • Цільова група - активні, висококваліфіковані старші наукові дослідники на пікі своєї активної кар'єри, яка мала або матиме вирішальний вплив на здоров’я травлення. 
 • Заявник повинен очолювати багаточисельну дослідницьку групу і їх робота повинна проводитись переважно в Європі. 
 • Робота повинна підтримуватися значними грантовими експертними переглядами через міжнародні визнані науково-дослідні ради, наукові благодійні організації або промислові партнери 
 • Заявники повинні бути згадані хоча б раз (як співавтор) автореферату, поданого на тиждень UEG протягом останніх 3 років (2017, 2018 та / або 2019 рр.) 
 • Отримувач гранту не може звільнитись чи вийти на пенсію у наступні 5 років.

Дедлайн подання заяв - до 31 березня 2020 року.

2. International Scholarship Awards 2020

UEG надає 30 міжнародних грантів по 1000 євро молодим гастроентерологам віком від 40 років. Переможці отримують безкоштовну реєстрацію на UEG  тиждень (включаючи програму післядипломного навчання) та на покриття витрат на проїзд, пов'язаних з відвідуванням тижню UEG.

Критерії відбору.

Кандидати на Міжнародний грант повинні:

 • бути громадянином країни з ІСН менше 0,8 
 • бути або молодими гастроентерологами, або спеціалістами, які навчаються; (кандидатам, які мають звання професора, грант не надається) 
 • бути віком до 40 років під час засідання (день народження 15 жовтня 1979 року або пізніше; (додайте два роки відпустки на дитину, при наявності)
 • грант може бути наданий лише один раз одній і тій же особі.

Кінцевий термін подання заяв - 12 березня 2020 року.

3. EASL – The European Association for the Study of the Liver

EASL надає фінансування проектів, що сприяє створенню групових консорціумів, робота яких проводиться з особливим акцентом на вивчення захворювань печінки. Планується надати 100 000€ на підтримку однієї або декількох груп консорціумів. Заявки переглядатимуться науковим комітетом EASL. Учасники, що пройшли відбір зможуть взяти участь у Міжнародному конгресі хвороб печінки «The International Liver Congress 2020», під час якого буде оголошено переможців. Проект фінансованого реєстру повинен бути складений до червня поточного року.

Умови подачі заявок:

– заявки мають бути складені англійською мовою;

– заявники повинні бути членами EASL;

– основний заявник повинен займати постійну посаду у своєму закладі, працювати в європейській установі;

 • обмеження щодо віку чи громадянства відсутні.

Заявки приймаються до середини березня.

Менторська програма

заявки подаються онлайн та мають бути надіслані в офіс EASL до 15 грудня (можна розпочати планувати подачу заявок на програму 2021 року) та містити:

– розгорнуте резюме; 

– лист із детальною інформацією про вашу зацікавленість у менторській програмі та мету, яку б ви хотіли досягти;

– рекомендаційний лист колишнього або нинішнього керівника.

Питання щодо менторства EASL слід надсилати на адресу mentorship@easloffice.eu. EASL пропонує два менторства на рік. Тривалість кожної програми: 12 місяців - оновлення не можливе.

На момент подання заявки заявники повинні бути віком до 35 років, бути зареєстрованим членом EASL, не займати постійну посаду. Менторська програма розпочнеться (не пізніше) січня наступного року.

Реімбурсація витрат на участь у «The International Liver Congress 2020»:

безкоштовна реєстрація для авторів 400 найкращих абстрактів та безкоштовне членство в асоціації протягом 1 року;

– відшкодування витрат на суму 800€ авторам 200 найкращих абстрактів.

EASL Daniel Alagille Award – 2-х річне стажування зі стипендією 25000€ на рік.  Мета стипендії – заохочення та розвиток біомедичних досліджень в галузі генетичних холестатичних захворювань у дітей та дорослих. Подача заявок відкриється з 30 жовтня до 20 листопада. Вимоги до кандидатів:

– подача заявки англійською мовою;

– вік до 40 років;

– членство у EASL;

– заявка має включати розгорнуте резюме про кандидата, описання проекту у галузі холестатичних захворювань у дітей та дорослих (до 1 сторінки), деталізована інформація про дизайн дослідження.

Andrew Burroughs Short Term Fellowship

Програма короткотермінових стипендій для аспіранти (як базових, так і клінічних наук), які мають намір пройти курс (як правило, 3-6 місяців) у закордонному закладі, щоб виконати дослідницький проект, вивчити експериментальну процедуру чи методологію, або складну, клінічну чи діагностичну процедуру, що неможливо зробити в домашній установі. Планується виділити фінансування розміром 3000€ на місяць. Існує два терміни подачі заявок: 15 липня-15 вересня, 15 січня-15 березня.

Вимоги до кандидатів:

– подача заявки англійською мовою;

– вік до 40 років;

– членство у EASL;

– подання заявок включає детальне резюме, 2 рекомендаційні листи, виклад проекту.

Juan rodés PhD studentship

Наукове навчання аспірантів на конкурсній основі. 3-х річна програма спрямована на молодих випускників, які хочуть здобути ступінь доктора філософії в області базової, трансляційної або клінічної гепатології. Програма відкрита для усіх кандидатів незалежно від країни проживання, які бажають виконати кандидатську дисертацію в Європейських центрах. Кандидати повинні мати ступінь магістра або MD або еквівалентний ступінь або очікують отримання цієї кваліфікації протягом наступних 6 місяців. На роботу виділятиметься 40000€ щорічно.

Вимоги до кандидатів:

– членство у EASL або подача заявки на членство у EASL на час подачі заявки на програму;

– вік до 35 років.

4. КОНФЕРЕНЦІЇ, ШКОЛИ

EHMSG – European Helicobacter and Microbiota Study Group

(Європейська група з вивчення інфекції H. pylori та мікробіоти) анонсує проведення 33-го воркшопу групи «XXXIIIrd Workshop of the European Helicobacter and Microbiota Study Group», що відбудеться 10-12 вересня 2020 року у Великобританії, м. Глазго. Рання реєстрація для участі у конференції відкрита до 13 липня 2020 року. Вартість участі за умови ранньої реєстрації для молодих вчених до 30 років складає 120€, до 35 років – 180€. Максимальний термін реєстрації – 16 серпня 2020 року.

 

Подача тез можлива до 10 травня 2020 року на сайті https://www.abstractsonline.com/cSubmit/login.asp?mkey=%7B23AA3D0B%2D669C%2D42F0%2D9903%2DFFA6428404B0%7D. У разі їх прийняття, тези будуть опубліковані у журналі «The Year in Helicobacter», а під час конференції авторам буде надана можливість розмістити інформацію у вигляді постерної доповіді. Основні вимоги до оформлення тез:

– обсяг тексту не має перевищувати 250 слів (без назви та імен авторів);

– можуть бути включені таблиці, проте в такому разі обсяг тексту має бути не більше 225 слів;

– використання малюнків не допускається;

– біля імені одного автора може бути зазначено не більше 3-х установ, в яких він працює.

EASL – The European Association for the Study of the Liver

(Європейська асоціація з вивчення печінки) анонсує проведення:

 

21-22 березня 2020 року – клінічної конференції з питань неалкогольної жирової хвороби печінки «AASLD-EASL NAFLD and NASH clinical endpoints conference», що відбудеться у США, м.Вашингтон.

15-19 квітня 2020 року –  міжнародний конгрес з вивчення проблем печінки «The International Liver Congress 2020», Великобританія, м.Лондон.

15-16 травня 2020 року – зустріч присвячена питанням біліарного фіброзу «Biliary Fibrosis: Pathophysiology and translational opportunities», Італія, м.Флоренція.

26-27 червня 2020 – літня школа, майстерклас з питань портальної гіпертензії «Progress, pitfalls and challenges in the management of portal hypertension», Іспанія, м.Барселона.

3-4 липня 2020 року – літня школа, майстерклас з питань рідкісних захворювань печінки «Rare Liver Diseases: Improving diagnosis and care», Німеччина, м.Гамбург.

3-4 липня 2020 року – літня школа, майстерклас з питань гострої та хронічної печінкової недостатності «Management of acute-on-chronic liver failure», Німечина, м.Франкфурт.

17-19 вересня 2020 року – саміт з питань НАЖХП «NAFLD Summit 2020», Ірландія, м.Дублін.

3-5 грудня 2020 року – майстерклас «AASLD-EASL Masterclass», США, TBC.

Для молодих вчених-членів EASL участь у заходах за зниженою ціною.

Конференція AGS

ТРУДНОЩІ СКРИНІНГУ ТА НАГЛЯДУ ПРИ ГАСТРОІНТЕСТИНАЛЬНИХ ПУХЛИНАХ: ЛОКАЛЬНА ПРАКТИКА VS. ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ

 

4-5 квітня 2020 року

Місце проведення: Готель Mona Plaza, Белград

Секція молодих гастроентерологів та організаційного комітету, раді запросити на конференцію AGS з міжнародною участю «ТРУДНОЩІ СКРИНІНГУ ТА НАГЛЯДУ ПРИ ГАСТРОІНТЕСТИНАЛЬНИХ ПУХЛИНАХ: ЛОКАЛЬНА ПРАКТИКА VS. ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ», що відбудеться в готелі Mona Plaza, Белград, з 4 по 5 квітня 2020 року.

Конференція проводиться за підтримки Об'єднаної європейської гастроентерології (UEG) та співорганізована з Болгарською асоціацією гастроентерологів та Асоціацією гастроентерологів Чорногорії. Конференція об’єднає численні лекції, лідери у своїй галузі знань, з Італії, Австрії, Бельгії, Німеччини, Франції, Швеції, Хорватії, Болгарії, Чорногорії та Сербії.

Засідання конференції включають презентації складних клінічних випадків, причому кожне засідання проводиться під керівництвом та коментуванням відомих експертів та молодих гастроентерологів.

Конференція буде організована у квітні 2020 року, і всі учасники матимуть можливість пережити весну у місті Белград, яка, згідно з останніми опублікованими оглядами у 2019 році, включаючи The Guardian, у п’ятірці найкращих міст, які слід відвідати цього сезону.

The European Society for Primary Care Gastroenterology (ESPCG)

проводить 27-28 березня конференцію «Менеджмент захворювань печінки на первинній ланці», що відбудеться у м. Бухарест (Румунія). Захід проходить за підтримки UEG та EASL.

Семінар EAGEN

практичне навчання на живих свинячими моделях (Афіни 2020)

EAGEN та ESGE оголошують серію практичних практичних семінарів в навчальних центрах школи ендоскопії в Роттердамі, Нідерланди, та Експериментально-дослідному центрі ELPEN, в Афінах, Греція.

Розроблена навчальна програма для освоєння ендоскопічних резекцій слизової та підслизової дисекцій з використанням живої свинячої моделі.

Поряд з практикою навчання EMR та ESD, менеджмент потенційних ускладнень, таких як кровотеча та перфорація, проводиться під керівництвом міжнародного факультету, що складається з відомих фахівців у цій галузі.

ОПИС КУРСУ:

 • Повністю обладнані робочі станції з використанням живих свиней
 • Обмежена участь (3 людини на робочому місці)
 • Дванадцять годин практичного тренінгу в команді
 • Інструкція "один на один" та навчання від висококваліфікованих фахівців у цій галузі

МІСЦЕ - Експериментально-дослідний центр ELPEN

Заїзд - 27/5/2020, а замовлення - 29/5/2020.

ErasmusMC – SkillsLab The Netherlands 2-3 липня 2020 року

РЕЄСТРАЦІЯ. Оплата включає участь у курсах, перерви на каву, обіди, вечерю в перший день та матеріали семінару. Проживання в готелі може бути організовано за запитом (під час реєстрації), але воно не входить у вартість курсу.

Інформацію підготували: Нікіфорова Я., Радіонова Т., Лук'яненко О.

Курс EFISDS 2020

Періопераційна допомога та лікування ускладнень в хірургії підшлункової залози

Всесвітній конгрес з дитячої гастроентерології, гепатології та нутріціології

FISPGHAN та ESPGHAN інформує про 6-й Всесвітній конгрес з дитячої гастроентерології, гепатології та нутріціології, що проходить у Копенгагені, Данія, з 3 по 6 червня 2020 року. Буде запропонований широкий спектр занять, симпозіумів, клінічних доріжок, аспірантурних курсів та зони практичного вивчення ендоскопії.

Рання регістрація – до 8 березня 2020 року

2-га Європейська конференція молодих гастроентерологів

8-10 травня 2020, Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel, Croatia

Місце проведення – Готель Дубровнік, Хорватія (https://www.dubrovnik-riviera-hotels.hr/sheraton-dubrovnik-riviera-hotel-in-dubrovnik)

Термін подання тез -  1 квітня 2020 року.

UEG Summer School 2020

05-07 липня 2020  (Hotel International Prague)

Організатор – UEG

UEG Summer School 2020

05-07 липня 2020  (Hotel International Prague)

Організатор – UEG

Це інтенсивний, клінічно орієнтований курс є навчальною можливістю для слухачів з гастроентерології з усієї Європи. Курс поєднує в собі сучасні лекції з відпрацюванням практичних навичок. Практичне навчання в невеликих групах, зустрічі викладачів та абітурієнтів вечорами для спілкування та обміну знаннями та ідеями.

UEG Basic Science Course 2020 - Gut microbiota

Організатор – UEG 

Це курс є навчальною діяльністю для молодих докторів філософії (к.мед.н.) та науково-орієнтованих молодих докторів наук у галузі гастроентерології з усієї Європи та поєднує в собі сучасні лекції у поєднанні з практичним навчанням у лабораторії. Цей курс орієнтований на вивчення вагомості мікробіоти кишечника для здоров'я людини та її ролі у розвитку різних хвороб, методах аналізу та на доступних терапевтичних шляхах корекції мікробіоти кишечника