XX НАЦІОНАЛЬНА ШКОЛА ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІВ, ГЕПАТОЛОГІВ УКРАЇНИ «ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРОФІЛАКТИКИ, ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ОРГАНІВ ТРАВЛЕННЯ»07-04-2018

школа 2018 4 29-30 березня 2018 року в НМАПО імені П. Л. Шупика пройшла ювілейна XX Національна Школа гастроентерологів, гепатологів України «Шляхи підвищення якості профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення» (до 100-річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика), яка викликала великий інтерес не тільки у лікарів-гастроентерологів, дієтологів, ендоскопістів, а і користувалась попитом серед лікарів інших спеціальностей.

Під час роботи Школи висвітлювались найсучасніші досягнення і проблемні питання діагностики та лікування пацієнтів із патологією органів травлення.

Запрацювала нова секція «Лікарські помилки. Що треба знати, щоб запобігти?». Багато лікарів відвідали секцію з профілактичної гастроентерології, присвячену такій актуальній проблемі медицини, як профілактика раку шлунка та стравоходу.

З успіхом продовжила свою роботу «Академія здорового харчування», в рамках якої висвітлювались питання профілактичного та лікувального харчування.

Доповідачами на Школі були провідні фахівці України та інших країн світу (Японія, Великобританія) в галузі гастроентерології, дієтології, ендоскопії.

школа 2018 2

школа 2018 3

 

 

 

 

 

 

 

В роботі Школи прийняли участь більше 1000 лікарів різних спеціальностей, які висловили велику вдячність за проведення конференції, можливість підвищувати свій професійний рівень та змогу отримувати нові знання.

школа 2018 1школа 2018

З матеріалами XX Національної Школи гастроентерологів, гепатологів України можна буде ознайомитись на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/nmapo.gastro/.